Wybór waluty:
Wybór języka:×

Zarezerwuj Twój samochód


  Thanks!

  Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

  Sposób na wygodną komunikację

  Wieloletnie doświadczenie oraz nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług to elementy, znakomicie opisujące firmę HaloRent, zajmującą się wypożyczaniem samochodów na terenie Trójmiasta. Minimum formalności, w połączeniu z dostępnością usług wypożyczalni przez całą dobę, zwiększają sprawność procedury wypożyczenia samochodu. Rozbudowana oferta floty samochodów w zróżnicowanych segmentach, stanowi nieograniczone możliwości wyboru dla klientów, którzy potrzebują samochodu w różnych celach. Od wielu lat, HaloRent doskonale odczytuje potrzeby klientów, dbając o dobór miejsc, z których można bez dodatkowych opłat odjechać samochodem oraz konkurencyjność cen wypożyczanych modeli.

  Gdańsk Wypożyczalnia samochodów - dla stałych klientów bez limitu kilometrów. Możliwość wykupienia pełnego ubezpiecznia - oc sprawcy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zadzwoń. Warto wynająć auto na stronie internetowej Halorent ze względu na: niska cena i wysoka jakość.

  Tani wynajem samochodów Gdańsk

  Doświadczenie w swojej działalności firma HaloRent zdobywa nieprzerwanie w trakcie wynajmu samochodów pasażerom lotniska, przylatującym do Gdańska. Port Lotniczy imienia Lecha Wałęsy w Gdańsku (Gdańsk Airport) stanowi punkt nieodpłatnego podstawienia samochodu dla klienta. Jeśli więc wybierasz się do Gdańska w interesach, z łatwością skorzystasz z możliwości wynajmu krótkoterminowego, od 1 do 30 dni. Wypożyczalnia oferuje również wynajem długoterminowy, który jest zdecydowanie korzystniejszy w przypadku potrzeby wypożyczenia samochodu na dłuższy czas. Usługi, świadczone są całodobowo, dzięki temu odjedziesz z lotniska samochodem bez zbędnego oczekiwania lub szukania alternatywy transportu. Dzięki obwodnicy Trójmiasta, która jest świetnie skomunikowana z lotniskiem, do centrum Gdańska można dotrzeć w zaledwie 20 minut. Aby wypożyczyć samochód w Gdańsku, firma HaloRent ograniczyła formalności do minimum. Klient powinien okazać prawo jazdy oraz dokument, potwierdzający tożsamość. Wypożyczenie samochodu, który spełnia wszystkie, obowiązujące wymogi bezpieczeństwa, ubezpieczonego, nie wiąże się z dodatkowymi opłatami przygotowawczymi. Dworzec kolejowy Gdańsk Główny również jest miejscem, w którym bez dodatkowych opłat wypożyczysz samochód w HaloRent. Aby uniknąć poszukiwania komunikacji miejskiej, którą można dostać się pod wskazany adres, z pewnością wygodniej i szybciej będzie skorzystać z możliwości wygodnej komunikacji samochodem.

  Wynajem samochodów Gdynia

  W Gdyni działa filia HaloRent, dzięki której bez dodatkowych kosztów można odebrać zarezerwowany pojazd na dworcu kolejowym. Dworzec Gdynia Główna, na którym rozpoczniesz wizytę w tym pięknym mieście, stanowi między innymi punkt obsługi wypożyczalni. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, można sprawnie przedostać się w dowolnym kierunku Gdyni oraz pozostałych części Trójmiasta, nie tracąc czasu w środkach transportu publicznego. Na terenie Gdyni również można skorzystać ze sprawnie działającego systemu door - to - door, dzięki któremu można skorzystać z możliwości podstawienia wynajmowanego pojazdu w dowolne miejsce. Wypożyczalnia samochodów HaloRent działa w Gdyni od wielu lat, dysponując szerokim zakresem usług i najwyższą jakością.

  Oferta

  Decydując się na wypożyczenie samochodu, należy okazać dokument, potwierdzający tożsamość oraz aktualne uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Można dopasować ofertę firmy do indywidualnych potrzeb, oferując wynajem krótkookresowy lub wynajem długookresowy (powyżej 30 dni).Flota samochodów jest bardzo bogata i zróżnicowana pod względem wielkości i funkcjonalności. Wśród samochodów osobowych, możemy znaleźć Forda Fiestę, Renault Espace, modele większe, jak BMW 320d oraz napędzane na cztery koła suvy. Doskonale funkcjonuje świetny kontakt z klientem oraz zorientowanie na ograniczenie zbędnych formalności. Pracownicy HaloRent doskonale wiedzą, że czas to pieniądz, nie będą więc natrętnie przedłużać formalności oraz egzekwować opłat dodatkowych, nie ujętych w umowie. Oferta firmy, wzbogacona została możliwością wynajmu samochodu typu bus, van. Citroen Jumpy pomieści aż 9 osób, doskonały na wycieczkę po Trójmieście w gronie znajomych. W sytuacji, gdy zachodzi potrzeba wypożyczenia samochodu dostawczego, wystarczy skorzystać z oferty HaloRent, gdzie już od 100 zł/dobę można wygodnie przetransportować większe przedmioty. Firma HaloRent dysponuje możliwością wypożyczenia autolawety, która w postaci samochodu Iveco Daily niezawodnie sprawdzi się w kryzysowych sytuacjach. Samochody, wypożyczane na mniej niż dziesięć dni, objęte są limitem 200 km/dobę. Po przekroczeniu tego pułapu, należy opłacić 15 groszy za kilometr przebytej trasy. W sytuacji, gdy wypożyczenie obejmuje czas powyżej dziesięciu dni, nie stosuje się żadnych limitów, określających możliwy, dzienny przebieg samochodu. Pojazdy, dostępne w ofercie to nowe, doskonale prezentujące się modele o komfortowych wnętrzach, które nie tylko w porównaniu z komunikacją miejską lub korzystaniem z taksówek są wygodne, ale przede wszystkim są bezpieczne i ekonomiczne. Wyposażone w silniki diesla samochody, stwarzają możliwości wygodnego, ekonomicznego przemieszczania się w Trójmieście, gdzie oferta HaloRent jest niezwykle konkurencyjna.

  Zobacz nasz cennik i zarezerwuj samochód szybko i skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Nasza siedziba mieści się w Miszewie a naszej oddziały są przy lotnisku w Gdańsku Rębiechowie. Halorent to najczęściej wybierana wypożyczalnia w Miszewie i okolicy. Serdecznie zapraszamy!