Wybór waluty:
Wybór języka:


WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GDAŃSK LOTNISKO

Łatwość rezerwacji i komfort podróży

HALORENT > MIEJSCA WYNAJMU > GDAŃSK LOTNISKO

Wypożyczalnia samochodów HALORENT na lotnisku w Gdańsku

Gdańsk należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych ośrodków turystycznych, ale pełni także bardzo wiele nie mniej istotnych zadań, głównie w infrastrukturze naszego kraju. Doskonałe połączenie lotnicze z tym nadmorskim miastem stwarza doskonałą okazję do szybkiego i wygodnego dotarcia na wypoczynek lub w interesach. Bogata oferta wypożyczalni aut na terenie miasta zapewni nam niezbędna mobilność już po dotarciu na lotnisko. Ciekawa i długa historia Gdańska gwarantuje, że czas wolny będziemy mieli urozmaicony o wyjątkowe rozrywki.

Historia lotniska i jego zalety

Port lotniczy w Gdańsku nosi imię Lecha Wałęsy, doskonale znanego ze swojej roli w obaleniu komunizmu w Polsce, bardzo intensywnej pracy opozycyjnej, pełnienia urzędu Prezydenta Polski, a także laureata pokojowej nagrody Nobla. Już sam patron tego miejsca może sprawić, że poczujemy wyjątkową potrzebę eksploracji Gdańska i poznania jego bogatej kultury i sztuki. Lotnisko zostało zbudowane jeszcze przed pierwszą wojną światową i od tego czasu przechodziło bardzo dynamiczny rozwój, a także zmianę miejsca, aby swoją finalną formę przyjąć pod koniec lat 90. Warto w tym miejscu zauważyć, że był to pierwszy port lotniczy wybudowany od podstaw w naszym kraju. Doskonałe położenie lotniska stało się bardzo dużym atutem, gwarantującym wielu firmom z regionu na znaczne zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku. Z lotniska skorzystała także lokalna branża turystyczna, oferująca odwiedzającym liczne atrakcje, leżące w zasięgu jednej krótkiej wycieczki wynajętym autem, a jeśli chcemy udać się trochę dalej, również istnieje tak możliwość.

Strategiczne znaczenie

Gdyńskie lotnisko znajduje się w granicach dzielnicy Matarnia, oddalonej od centrum miasto o 10 kilometrów. Rocznie lotnisko odprawia ponad 4 miliony pasażerów, co czyni je trzecim co do wielkości w Polsce. W bezpośrednim sąsiedztwie zbudowano obwodnicę, dzięki czemu dojazd do samego miasta, jak i okolicy jest bardzo ułatwiony, szczególnie że istnieje możliwość wynajęcia samochodu, który zostanie podstawiony bezpośrednio pod samo lotnisko. Usługami tego typu zajmuje się firma Halorent, która w swojej ofercie posiada bardzo wiele interesujących modeli pojazdów, które możemy sami zobaczyć, a także zapoznać się z obowiązującym cennikiem, wchodząc na stronę internetową firmy. Na co najbardziej warto zwrócić uwagę, to prostota dokonania rezerwacji, a także minimum formalności przy jej dokonywaniu. Wystarczy jedynie dowód osobisty i prawo jazdy, aby wynająć jeden z samochodów oferowanych przez firmę. Dojazd do centrum miasta z samego lotniska zabiera około 20 minut, dlatego warto zastanowić się na tego typu rozwiązaniem, rezygnując z drogich i często niekomfortowych taksówek. Wszystkie pojazdy firmy Halorent są wysokiej klasy, co zdecydowanie staje się dobrą alternatywą.

Wynajem samochodu – dobre rozwiązanie?

Przylatując do Gdańska i dokonując wynajmu auta z firmy Halorent, możemy sami zdecydować w jaki sposób chcemy spędzić czas w tym interesującym mieście. Możliwość podpisania umowy wynajmu na czas krótkoterminowy i tak gwarantuje nam możliwość korzystania z pojazdu przez maksymalnie 30 dni. W tym czasie możemy być pewni, że zwiedzimy wszystkie interesujące nas miejsca. Jeśli jednak nasz pobyt ma charakter bardziej służbowy, możemy skorzystać z oferty długoterminowej, obejmującej użytkowanie auta powyżej 30 dni. Nie ma w tym przypadku znaczenia, jakie auto wybieramy: osobowe, dostawcze, mini bus czy nawet lawetę. Wszystkie samochody objęte są ubezpieczeniem, a dodatkowo każdy z nich gwarantuje wysoką jakość użytkowania, dzięki czemu nasz pobyt w Gdańsku będzie bezproblemowy. Jeśli nie pomyśleliśmy o rezerwacji przed przylotem do miasta, to jeszcze nic straconego. Halorent oferuje usługę door-to-door, czyli dostarczenie auta w dowolne miejsce na terenie nie tylko Gdańskiego lotniska, ale całego Trójmiasta. Wynajem aut prowadzony jest 24 godziny na dobę, dlatego, jeśli wylądowaliśmy w środku nocy, nie musimy się niczym martwić – zamówione auto na pewno będzie na nas czekać.

Co warto zobaczyć w Gdańsku i okolicach?

Gdańsk oferuje wszystkim odwiedzającym wyjątkową sposobność do bliższego zapoznania się z naprawdę interesującą i bardzo długą historią tego miasta. Od samego swojego początku, czyli okolic VII wieku, wielokrotnie pojawiało się na kartach historii jako przykład doskonałego zarządzania, ale także istotnego miejsca z punktu widzenia polityki. Skutkiem tak istotnego wpływu na kreowanie naszego kraju, jest mnogość wartych odwiedzenia miejsc. Zdecydowanie na pierwsze miejsce wysuwają się jednak zabytki architektury, które powstały w Gdańsku głównie dzięki bardzo sprzyjającym warunkom, jakie stworzono tutaj dla wielu artystów. Kościół Mariacki, fontanna Neptuna czy Brama Złota to obowiązkowe miejsca do zobaczenia przez wszystkich odwiedzających. Okolice miasta oferują nie mniejsze atrakcje, które możemy odwiedzić, używając wynajętego od firmy Halorent auta. Bliskość Sopotu i Gdańska, które razem z Gdynią nazywane są przecież Trójmiastem to doskonałą sposobność, aby udać się w dłuższą trasę komfortowym samochodem. Wypad na okoliczne plaże, nawet te najbardziej niedostępne nie powinien być żadnym kłopotem, jeśli tylko dysponujemy odpowiednim pojazdem.

Gdańsk Wypożyczalnia HALORENT wynajem auta na lotnisku Gdańsk na terenie portu lotniczego Gdansk airport - szybka rezerwacja i szybki wynajem najwyższej jakości.Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty wynajmu pojazdów przeznaczonej dla pasażerów przylatujących na gdańskie lotnisko. Wypożyczalnia samochodów HALORENT posiada specjalną ofertę w postaci bezpłatnego podstawienia pojazdu na teren lotniska w Rębiechowie im. Lecha Wałęsy (Gdańsk lotnisko). Oferujemy Państwu wypożyczenie samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli przyleciałeś/aś do Gdańska samolotem i masz zamiar wynająć auto na lotnisku to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.Już od wielu lat wypożyczamy samochody pasażerom linii lotniczych na lotnisku w Gdańsku. Poprzez wypożyczenie auta na lotnisku można zaoszczędzić sporo czasu bez ponoszenia zbędnych kosztów związanych z dojazdem na lotnisko. Dojazd samochodem z lotniska do centrum Gdańska, Gdyni czy Sopotu dzięki trójmiejskiej obwodnicy zajmuje około 20 minut. Posiadamy nowe, w pełni ubezpieczone samochody znanych i renomowanych marek. Jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie samochodu na lotnisku w Gdańsku – podstawimy je w pełni bezpłatnie. Gwarantujemy minimum formalności oraz szybkie płatności online dzięki czemu szybko i sprawnie odjedziesz z terenu lotniska wypożyczonym samochodem.

Wypożyczalnia samochodów HALORENT to ogromne doświadczenie, najwyższa jakość oraz konkurencyjna cena.

Sprawdź nasze samochody